1. Статті
  2. Усе для школи

Помічник, а не розвага: iphone 6 для школяра

Сьогодні iphone 6 для школяра скоріше необхідність, особливо це стосуються середньої та старшої школи. Але спочатку визначимося: яку модель обрати та на що треба звернути увагу?

Вже традиційним стає питання: з яким телефоном відправляти дитину до школи. Адже важливо урахувати одразу декілька аспектів: комфорт використання, технічні можливості, надійність, сучасність та, звичайно, ціна. Скоріше за все, обирати доведеться серед смартфонів. На прайс-майданчику можна ознайомитися з цінами на iphone 6. Він користується шаленою популярністю. Проте варто дізнатися більше інформації про шостий “яблучний” смартфон, та зрозуміти, чому школярам так необхідні сучасні гаджети.

Коли та який телефон купувати?

Більшість психологів та спеціалістів з дитячого виховання згодні: перший власний телефон має з`явитися у дитини із початком шкільного життя. Для першачків радять купувати недорогу, яскраву модель, бажано з кнопками. Такий телефон у дитини навряд чи поцуплять, а користуватися їм маленькому школяреві значно легше. Але вже у середній школі телефон перестає бути просто засобом зв`язку з батьками.

Що вже казати про старші класи?! З`являється потреба у значно якісніших гаджетах. Тут радимо звернути увагу на iphone 6. Його технічні якості дозволяють використовувати смартфон на уроках. Звичайно мова йде не про розваги, а про безпосередній процес навчання. Хоча немає нічого катастрофічного у тому, щоб декілька разів зіграти в улюблену гру на перерві. Тим паче багато додатків iphone 6 спрямовані на розвиток уваги та логіки.

Чому саме iphone 6?

1. Менший відсоток підробок

Ніхто не застрахований від “невдалої” покупки, проте бренд Apple все ж надійніший за решту виробників смартфонів. Все дуже просто: інші фірми розробляють одночасно декілька різних моделей, тож і відсоток підробок на ринку одразу зростає. А з iphone 6 мінімізується можливість придбати неякісний смартфон.

2. Інвестиція у майбутнє

Це факт підтверджений роками, адже всі ми спостерігаємо за появою нових айфоніф чи не кожен рік. І зараз відомо, що iphone 6 точно не останній. А якщо школяр вже звик до одного гаджета, то значно легше звикає до його модифікації, ніж до нового смартфона. Тим паче ціна на скажімо “застарілу модель” айфона все одно буде вища за будь-який інший не новий смартфон. Та й взагалі “яблука” продаються значно легше і швидше.

3. Для iphone 6 випустили і продовжують випускати багато аксесуарів

Це стосується не тільки звичних кейсів та чохлів. Є ціла купа корисних і не дуже аксесуарів: жоден інший бренд не випускає їх у такій кількості. Надзвичайна штука - музичний еквіпмент. Він стане у нагоді усім дітям, які також відвідують музичну школу.

4. З iphone 6 ви отримуєте все і одразу

Одна з найкращих камер, чудова продуктивність, шикарний дисплей, міцний корпус, якісний звук - це тільки основні пункти. Навіть одні й ті самі додатки на iphone 6 йдуть краще. До того ж ви отрумєте довготривалу підтирмку. Як тільки вийде нова модифікація, ви точно отримаєте оновлення на свій iphone 6.

У магазин обов`язково йдіть з дитиною, адже саме вона потім буде користуватися гаджетом щодня. Нехай потримає iphone 6 у руках, спробує цікаві додатки, протестує якість звуку тощо. У цій справі поспіх не потрібен: треба все перевірити, а вже потім купувати довгоочікуваний смартфон.

Повідомити про помилку