Номер 92

Нехай x грн ціна цукерок другого виду за 1 кг, а ціна цукерок першого виду за 1 кг — (x + 12) грн.
За умовою 2(x + 12) грн те ж саме, що й 3,5x грн.
Маємо рівняння: 2(x + 12) = 3,5x;
2x + 24 = 3,5x;
1,5x = 24;
x = 16.
Ціна першого виду за 1 кг становить (16 + 12) — 28 грн, ціна за 1 кг другого виду — 16 грн.
Відповідь: 28 грн, 16 грн.


Коментарі

Всього коментарів: 0