Номер 476

1) 8 : 4 = 2 (грн) — коштує 1 зошит.
2) 20 · 2 = 40 (грн) — коштують 20 зошитів.

Відповідь: 20 зошитів коштують 40 грн.


Коментарі

Всього коментарів: 0