Номер 475

1) 26 : 2 = 13 (грн) — коштує 1 кг печива.
2) 13 · 5 = 65 (грн) — коштують 5 кг печива.

Відповідь. 5 кг коштують печива 65 грн.


Коментарі

Всього коментарів: 0