Номер 961

Мати доручила Сашку купити 1,5 кг печива, 0,8 кг вафель і 0,5 кг цукерок. Чи вистачить Сашку 90 грн, якщо 1 кг печива коштує 36 грн, 1 кг вафель — 45 грн, а 1 кг цукерок — 60 грн?

Розв'язання

1) 1,5 · 36 = 54 (грн) — коштує печиво;
2) 0,8 · 45 = 36 (грн) — коштують вафлі;
3) 0,5 · 60 = 30 (грн) — коштують цукерки;
4) 54 + 36 + 30 = 120 (грн) — коштує вся покупка;
5) 120 – 90 = 30 (грн.).
Відповідь: не вистачить, потрібно ще 30 грн.


Коментарі

Всього коментарів: 0