Номер 283

Розв'язання

1) 14 · 3 = 42 (грн.) — коштують 3 кг бананів;
2) 17 · 2 = 34 (грн.) — коштують 2 кг мандаринів;
3) 15 · 4 = 60 (грн.) — коштують 4 кг апельсинів;
4) 42 + 34 + 60 = 136 (грн.) — витратить Василько;
5) 150 – 136 = 14 (грн.) — залишиться.
Відповідь: у Василька залишиться 14 грн.


Коментарі

Всього коментарів: 0