Номер 105

На 952 грн купили 12 кг шоколадних цукерок по 68 грн і 4 кг карамельок. Яка ціна 1 кг карамельок?

Розв’язання

1) 68 · 12 = 816 (грн) — шоколадні цукерки;
2) 952 – 816 = 136 (грн) — карамельки;
3) 136 : 4 = 34 (грн) — 1 кг карамельок.

Відповідь: ціна 1 кг карамельок — 34 грн.


Коментарі

Всього коментарів: 0