У Норвегії стартував навчальний рік у першій українській школі
Рейтинг: 0.0 з 5 (0 голос.)

15.09.2016 :: zik

Про це повідомила Ніна Хаген, співзасновник та вчитель української мови в школі «Еллісів».

Навчальний рік розпочався з виконання Гімну України. У вишиванках, віночках та з кольоровими стрічками малеча читала вірші, а також слухала розповіді вчителів про їхню батьківщину – Україну. На відкриття навчального року завітав посол України в Норвегії В’ячеслав Яцюк.

Назва школи «Еллісів» також має українську символіку.

«Еллісів – це норвезький варіант імені Єлизавети, Єлизавети Ярославни, київської княжної, – розповідає Ніна Хаген. – Вона одружилася із норвезьким королем і стала норвезькою королевою. Тому й школа наша названа її іменем».

У школі навчають швидко читати українською, гарно і грамотно писати та вільно розмовляти рідною мовою. Є також можливість пройти атестацію і отримати документ про освіту. Усі вчителі тут є дипломованими педагогами. Школа забезпечує українськими підручниками.

У початковій школі викладають українську мову, каліграфію, українознавство, природознавство. У п’ятому класі – українську мов у та літературу, історію України, природознавство.

Також тут є можливість факультативного викладання й інших предметів. А ще при навчальному закладі діє норвезький осередок Української скаутської організації «Пласт». У найближчих планах школи – створити український дитячий театр та танцювальний колектив.

Коментувати

Всього коментарів: 0
avatar
up