№641
Рейтинг: 0.0 з 5 (0 голос.)

2. У школі № 201 міста Дрогобич відбулася зустріч з видатним українським перекладачем і письменником Андрієм Содоморою. Він розповів про історію створення перекладів стародавніх грецьких і римських авторів.
У другій половині зустрічі учні прослухали уривки із сучасних творів А. Содомори.

* * *

Першого вересня в школі Му 3 міста Дажграда відзначили День знань. Для першокласників пролунав веселий дзвоник. Учні 5-А класу приготували цікавий концерт для всіх учасників свята.

* * *

У 5-Б класі ЗОШ № 10 м. Зоредара відбулося новорічне свято. Усі учні прийшли в карнавальних костюмах. Маски діти виготовили на уроках трудового навчання. А ялинку прикрасили цікавими саморобками.

* * *

П’ятикласники школи Кв 201 міста Дрогобич започаткували свято Весни, яке відзначатимуть щороку в першу суботу березня. Програму свята учні складатимуть за допомогою шефів-старшокласників. У цьому році родзинкою було виконання цікавих веснянок, які діти відродили за допомогою спогадів старожилів міста.

3. Короткі повідомлення зазвичай подаються групою, у якій усі вони рівноцінні за важливістю. А заголовки призначені для привертання до конкретного повідомлення особливої уваги. У першому реченні короткої інформації про конкретну подію, зазвичай, називається місце та час події, про яку йтиметься.

Відгуки

Всього коментарів: 0
avatar

Відгуки

avatar
up