№636
Рейтинг: 0.0 з 5 (0 голос.)

1. Основна думка: Є нероздільні поняття — мама і й дитина, людина й Батьківщина, небо й зірки, небо.й Сонце, мова й народ. Не буває такого, щоб був народ, а мови в нього своєї не було. І навпаки, якщо є мова, то є і люди, які її сформували, які нею користуються.

2. Мова підручника належить до наукового стилю. Максим Рильський — поет, його висловлювання — рядки з вірша, отже, вони належать до художнього стилю.

3. «Пишний яр», «сумне провалля» — це метафори. Перша з них пов’язується з чимось гарним; місцем, яке хочеться відвідати, насолодитися його красою, дізнатися там про щось нове, збагатитися. А «сумне провалля» не вабить, відштовхує, такі місця люди оминають. Тобто поет, використовуючи художні засоби, дає нам зрозуміти, що словники — це книжки, які надають корисну інформацію.

4. Словник — це цілий світ в алфавітному порядку. Словники надають інформацію про світ. Ця інформація впорядкована, тому її дуже легко дістати. Словник подібний до добре спланованого міста, у якому легко орієнтуватися.

Відгуки

Всього коментарів: 0
avatar

Відгуки

avatar
up