Запрошуємо відвідати наш Інтернет-магазин і нашу Бібліотеку

№246
Рейтинг: 0.0 з 5 (0 голос.)

1. Найбільшою книжкою в світі с «Суперкнига». Її розміри дві цілих сімдесят чотири сотих на три цілих сім сотих метри, а вага — двісті п’ятдесят дві цілих і шість десятих кілограма. Вона має триста сторінок і була опублікована в Денвері, США, в тисяча дев’ятсот сімдесят шостому році. Найменшу книжку було видано в тисяча дев’ятсот вісімдесят п’ятому році у Шотландії в кількості вісімдесят п’ять примірників. Це дитяча казка «Старий король Коул». Вона була надрукована на папері товщиною одна ціла й одна десята міліметра. Її сторінки можна обережно перегортати за допомогою голки.

2. Найшвидше по землі рухається гепард, відомий випадок, коли він здолав відстань близько шістсот п’ятдесяти метрів за двадцяті, секунд, що відповідає середній швидкості сто двадцять кілометрів за годину. У здатності прискорюватися гепард перевершує гоночний автомобіль: за дві секунди нарощу«: швидкість від нуля до сімдесяти двох кілометрів за годину.
У плаванні чудові результати показують кити (до сорока кілометрів за годину), кальмари (до п’ятдесяти п’яти кілометрів за годину), дельфіни (до тридцяти семи кілометрів за годину). Чемпіоном серед риб вважається риба-меч, яка розвиває швидкість до ста тридцяти п’яти кілометрів за годину. Серед жителів повітряного океану рекорд швидкості належить золотавому орлу (до ста шістдесяти кілометрів за годину).

Відгуки

Всього коментарів: 0
avatar

Відгуки

avatar

up