Рейтинг: 4.5 з 5 (8 голос.)

Всесвітня історія : підручник для 7 класу

Українська мова навчання
Видавництво: Світоч
Рік:
ISBN: 978-617-709-91-39
Формат: PDF (електронна книга)
Скачати

У підручнику подано навчальний матеріал з всесвітньої історії відповідно до чинної програми для учнів 7-го класу, затвердженої Міністерством освіти і науки України. 
Навчальне видання містить інформацію про події, явища, процеси періоду Середніх віків (V–ХV ст.) на прикладі середньовічних цивілізацій: християнської, арабо-мусульманської, Середньовічного Сходу. Навчаючись за цим підручником, учні здобудуть знання про суспільний і політичний устрій середньовічної Європи, зародження європейського парламентаризму і права, взаємовплив народів і цивілізацій доби Середньовіччя та їх внесок у світову духовну спадщину. 
Текст підручника супроводжують карти та картосхеми історичних подій, вдало дібрані ілюстрації та додаткові завдання до них, що дають змогу розширити знання з теми, формувати і висловлювати власні судження. Рубрики «Жива історія: документи, особистості, цікаві подробиці», «Мовою документів» та блок запитань з тематичного контролю знань, сприятимуть цікавому, захоплюючому й вдумливому вивченню семикласниками історії. 

Відгуки


avatar
up