Додано підручники для 8 класу за Новою програмою :: Запрошуємо відвідати наш інтернет-магазин «ДзвінОК»

Музичне мистецтво: підручник для 4 класу
Рейтинг: 4.1 з 5 (7 голос.)

Обкладинка книжки Музичне мистецтво: підручник для 4 класу
Українська мова навчання
Видавництво: Школяр
Рік:
ISBN:
Формат: PDF (електронна книга)
  • Анотація
  • Зміст
  • Приклади сторінок
  • Читати онлайн
  • Відгуки

Підручник «Музичне мистецтво. 4 клас» О. Лобової є завершальною складовою комплекту навчальних книг, виданих за результатами Всеукраїнського конкурсу підручників для початкової школи. Навчальний матеріал цих підручників, побудований на основі офіційно схваленої як переможець конкурсу авторської концепції, у сукупності забезпечує повну та вичерпну реалізацію змісту Державного стандарту початкової загальної освіти і базової програми з музичного мистецтва для 1-4 класів.
Як і попередні навчалькниги, підручник для 4 класу вирізняється інноваційною тематичною структурою. Зміст першого семестру передбачає узагальнення та поглиблення знань школярів щодо основних жанрів музичного мистецтва. У другому семестрі увагу спрямовано на зв'язки музики різних видів, жанрю, часів і народів, а також на формування загального уявлення про взаємозв'язки музики з іншими видами мистецтв.

Сторінка книжки Музичне мистецтво: підручник для 4 класу Сторінка книжки Музичне мистецтво: підручник для 4 класу Сторінка книжки Музичне мистецтво: підручник для 4 класу
Натисніть на зображення для перегляду в повноекранному режимі
Всього коментарів: 0
avatar

Радимо переглянути