Запрошуємо відвідати наш Інтернет-магазин і нашу Бібліотеку

Я у світі. 4 клас: робочий зошит (до підручника О. В. Тагліної)
Рейтинг: 4.2 з 5 (11 голос.)

Українська мова навчання
Видавництво: Ранок
Рік:
ISBN: 978-617-09-2441-4

Робочий зошит призначений для учнів 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та відповідає новому підручнику О. В. Тагліної, Г. Ж. Іванової (Х., Вид-во «Ранок», 2015).
Ретельно підібраний матеріал у посібнику дає змогу вчителю обрати тренувальні вправи з кожної теми. Зошит допоможе учням активно пізнавати природне та соціальне оточення, самостійно працювати з інформацією, розвивати комунікативні навички в сумісній діяльності, практично і творчо застосовувати набуті знання. У зошиті є кольорова вкладка з корисною інформацією та ілюстративним матеріалом. Зошит є необхідним доповненням підручника і складає цілісний навчальний комплект для забезпечення вивчення курсу. Для вчителів пропонується безкоштовний електронний додаток «Методичні рекомендації».

Відгуки

avatar
1
сплатити сплатив, зкачати зкачав, не відкриває і розпичатати не можу, розводняк повний!
avatar
0
2
Жодного "розводняка" немає. Ви придбали книгу у захищеному форматі. Уважно прочитайте інструкцію "Як відкрити книгу" на цій сторінці.
Якщо і це не допоможе, то завповніть будь ласка цю форму http://portfel.at.ua/index/elektronni_knigi_vidavnictva_ranok/0-12
avatar
0
3
Знову відправив смс (в надії що щось з зорями не то було) і знову не то пальто. Форму заповнив прошу допогти раз все так добре! Пише файл пошкоджений чи не є файлом ПДФ.
avatar
0
4
У цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=-M-o2BGQUJk докладно розглянуто, як придбати і відкрити електронну книгу
avatar
0
5
Вдома встановив Вашу програму! Так відкрило! Але я купив цей зошит не дивитись на нього! Вдома не маю техніки для розпечатування! моя дитина мала завтра з ним іти до школи! Віддайте мені мою власність! Віддайте в повну власність! Щоб я міг його відкрити, роздрукувати без труднощів і де захочу! Я хочу читати в телефоні і не можу! Файл не підтримується! Нароботі ІТ відділ не дозволяє встановлювати сумнівні програми (маю надію пояснювати чому не потрібно). а роздрукувати можу лише на роботі! То це не лохотрон по Вашому? Добре хоть програма бескоштовна!
avatar
0
6
Я придбав зошит за 15грн. Плювати на те що вказано 12грн! Та я його придбав! Дайте мені цей зошит! ми вже неділю не можемо передати мені мою власність! Бо я його ж купив? Під розумінням купив розумію передача речі (книги, зошита) в повне використання без будь яких обмежень!
avatar
0
7
Будь ласка всі претензії щодо електроних книг видавництва "Ранок" направляйте безпосередньо до видавництва на адресу e-ranok@ukr.net .
Ми лише продаємо їх книги.
avatar

up