Додано підручники для 8 класу за Новою програмою :: Запрошуємо відвідати наш інтернет-магазин «ДзвінОК»

Буду мову я вивчати. 3 клас: Робочий зошит з української мови (частина 2)
Рейтинг: 0.0 з 5 (0 голос.)

Обкладинка книжки Буду мову я вивчати. 3 клас: Робочий зошит з української мови (частина 2)
Російська мова навчання
Видавництво: Ранок
Рік:
ISBN: 978-617-09-1862-8
  • Анотація
  • Зміст
  • Приклади сторінок
  • Відгуки

Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Відповідає програмі (2011 р.) з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику «Українська мова» Н. В. Гавриш, Т. С. Маркотенко (К.: «Генеза», 2013).
Посібник допоможе ефективно засвоїти курс української мови, оскільки містить різноманітні завдання: мовні розминки, усні вправи, скоромовки, творчі завдання, загадки, віршики, корисні додатки для вчителя та учня, багато ілюстрацій. Завдання на кольоровій вкладці призначені для розвитку мовлення третьокласників. Методичні рекомендації, призначені для вчителів, містять відповіді до складних завдань і корисні поради щодо викладання матеріалу уроків.

Сторінка книжки Буду мову я вивчати. 3 клас: Робочий зошит з української мови (частина 2) Сторінка книжки Буду мову я вивчати. 3 клас: Робочий зошит з української мови (частина 2) Сторінка книжки Буду мову я вивчати. 3 клас: Робочий зошит з української мови (частина 2)
Всього коментарів: 0
avatar

Радимо переглянути